Facebook

Header Ads

Gizlilik Politikası - Mossarb

 Gizlilik Politikası - Mossarb

İnternet sitemizde ziyaretçilerimizin gizliliği bizim için çok önemlidir ve kendimizi onu korumaya adadık. Bu ilke, kişisel bilgileriniz ile ne yapacağımızı açıklar.

Bu siteyi kullanarak Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz.

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Coğrafi konumunuz (bölge) istatistik amaçlı tutulur.

Tarayıcı türü, İşletim sisteminiz dahil bilgisayar hakkında bilgiler.

E-postalarınız ve/veya sitemize abone olurken verdiğiniz ad-soyad ve e-posta adresi gibi bilgiler.

Sitemizin hizmetlerini kullanırken girdiğiniz bilgiler.

İletişim içerikleri ve üst veriler dahil, sitemiz veya e-posta yoluyla gönderdiğiniz her türlü iletişim içerikleri.

Bize gönderdiğiniz tüm kişisel bilgiler.


Bize başkasının bilgilerini iletmeden önce, o kişinin bilgilerinin paylaşılacağına ve bu ilkeye uygun olarak işleneceğine dair onayını almanız gerekir.


Kişisel Bilgilerinizin Kullanılması

Sitemiz üzerinden bize gönderilen kişisel bilgiler bu ilkede veya sitenin ilgili sayfalarında belirtilen amaçlar için kullanılacaktır. Kişisel bilgilerinizi şu amaçlar için kullanabiliriz:

sitemizi ve işletmemizi yönetmek;

sitemizi sizin için kişiselleştirmek;

sitemizdeki hizmetleri kullanmanızı sağlamak;

size özellikle talep ettiğiniz e-posta bildirimlerini göndermek;

talep ettiyseniz size e-posta bültenimizi göndermek (bülteni istemiyorsanız bize her an bildirebilirsiniz);

size işletmemiz veya özenle seçilmiş üçüncü taraf işletmeler tarafından, işinize yarayacağını düşündüğümüz pazarlama içeriklerini özellikle kabul ettiğiniz takdirde posta, e-posta veya benzer teknolojilerle göndermek (pazarlama içeriklerini istemiyorsanız bize her an bildirebilirsiniz);

üçüncü taraflara kullanıcılarımız hakkında istatistiksel bilgiler sunmak (ancak bu üçüncü taraflar bu bilgileri kullanarak hiçbir kullanıcının kimliğini belirleyemezler);

sitemizle ilgili sizin tarafınızdan veya sizinle ilgili yapılan şikayetleri ve talepleri çözmek;

sitemizi güvenli tutmak ve dolandırıcılığı önlemek;

internet sitemizin, ilgili şartlar ve koşullara uygun olarak kullanıldığını doğrulamak (sitemizdeki özel mesaj hizmeti ile gönderilen mesajları izlemek dahil) ve

diğer amaçlar için. 

Sitemizde yayınlanması için kişisel bilgiler gönderirseniz, bu bilgileri yayınlarız veya bize sunduğunuz lisans kapsamında kullanabiliriz.

Açıkça izin vermediğiniz sürece kişisel bilgilerinizi hiçbir üçüncü tarafa veya diğer üçüncü tarafların doğrudan pazarlama bölümlerine iletmeyeceğiz.

Kişisel Bilgilerin Paylaşılması

Kişisel bilgilerinizi çalışanlarımıza, görevlilerimize, sigortacılarımıza, profesyonel danışmanlarımıza, ajanslarımıza, tedarikçilerimize veya taşeronlarımıza, bu ilkede belirtilen amaçlar gerektirdiği sürece iletebiliriz.


Kişisel bilgilerinizi şirketler grubumuzun tüm üyelerine (iştiraklerimiz, üst holding şirketimiz ve onun iştirakleri anlamına gelir), bu ilkede belirtilen amaçlar gerektirdiği sürece iletebiliriz.

Kişisel bilgilerinizi şu durumlarda paylaşabiliriz:


yasal olarak gerektiği durumlarda;

devam eden veya olası yasal süreçlerle ilgili olarak;

kendi yasal haklarımızı korumak, uygulamak ve savunmak için (dolandırıcılığı önleme ve kredi riskini azaltmak amacıyla bilgileri diğerlerine iletmek dahil);

sattığımız (veya satmayı düşündüğümüz) tüm işletme ve varlıkların alıcılarına (veya potansiyel alıcılarına) ve

kişisel bilgilerin açıklanması için mahkemeye başvurabileceğine inandığımız bir kişiye, başvurması halinde mahkemenin veya yetkili kişi ve kurumların kişisel bilgilerin açıklanması yönünde karar vereceğine dair makul görüşlerimiz olması halinde.

Bu ilkede belirtilen durumlar haricinde, kişisel bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Kişisel verilerinizin kaybolması, istismar edilmesi veya değiştirilmesini önlemek için makul teknik ve organizasyonel önlemler alırız.

Tüm kişisel bilgilerinizi güvenli (şifre ve güvenlik duvarı korumalı) sunucularda saklarız.

Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen tüm finansal aktarımlar şifreleme teknolojisi ile korunmaktadır.

İnternet üzerinden veri aktarımının internetin doğası gereği güvenli olmadığını ve internet üzerinden gönderilen verilerin güvenliğini garanti edemeyeceğimizi kabul etmiş sayılırsınız.

Sitemize erişmek için kullandığınız şifreyi gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır, sizden şifrenizi vermenizi istemeyiz (sitemize giriş yapmanız haricinde).

Değişiklikler

Bu ilkeyi zaman zaman değiştirerek yeni versiyonu internet sitemizde yayımlayabiliriz. Bu ilkedeki olası değişiklikleri anladığınızdan emin olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmelisiniz. Bu ilkedeki değişiklikleri size e-posta veya sitemizdeki özel mesajlaşma sistemi yoluyla bildirebiliriz.

Üçüncü Taraf İnternet Siteleri

Sitemizde üçüncü taraf sitelere bağlantılar ve detaylar bulunur. Üçüncü tarafların gizlilik ilkeleri ve uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrol yetkimiz yoktur ve bunlardan sorumlu tutulamayız.

Bilgilerin Güncellenmesi

Hakkınızdaki kişisel bilgilerin düzeltilmesi veya güncellenmesi gerektiğinde lütfen bize bildirin.


 wsbqw04@gmail.com - e-mossarb@outlook.com

Resim Kaynağı:

Yorum Gönder

0 Yorumlar